«

»

Dub 23 2014

Print this Příspěvek

Do Luhačovic tuto sobotu autobusem ve 14 hodin!

Příští mistrovské utkání sehrají muži SK Boršice v Luhačovicích v sobotu 26. dubna 2014 od 16 hod. na umělé trávě luhačovického sportovního areálu v ul. Radostova.

V průběhu posledních tří sezón v KP se Boršice s Luhačovicemi utkaly 5x, přičemž 3x zvítězily, 1x prohrály a 1x se hrálo nerozhodně bez branek, přičemž v lázeňském městě v obou předchozích zápasech Boršičané nedokázali ani jednou skórovat. Mohli by se tak v nadcházejícím střetnutí tuto nelichotivou bilancí pokusit napravit. Podzimní zápas v Boršicích dopadl lépe pro domácí, kteří pozdějšího půlmistra soutěže přehráli s výsledkem 4 : 1.

Komise rozhodčích Zlínského KFS nominovala na tento důležitý zápas aktuálně druhých Luhačovic se třetími Boršicemi jako hlavního rozhodčího Lukáše Škrobáka (roč. 1990) z Rožnova pod Radhoštěm, pomáhat na lajnách mu budou Lukáš Žniva (roč. 1990) z Jasenice a Filip Schnürmacher (roč. 1982) z Bánova. Delegátem bude Lukáš Hubál ze Sušic.

Odjezd mužstva na zápas je tentokrát organizován autobusem, který tuto sobotu vyrazí ve 14 hodin od hřiště v Boršicích. Fanoušci do autobusu i po vlastní ose jsou samozřejmě vítáni!

Permanent link to this article: http://www.skborsice.cz/clanky/do-luhacovic-v-sobotu-busem-ve-14-hodin/