«

»

Říj 24 2012

Print this Příspěvek

Domácí rozlůčka o sváteční neděli

Se svými fanoušky se fotbalisté Boršic rozloučí v neděli 28. října 2012 v utkání proti 1. Valašskému FC. Hosté se po rozpačitém rozjezdu, kdy prohráli tři úvodní zápasy, v průběu podzimu postupně rozjeli a poskočili až na solidní 6. místo se ziskem 18 bodů při aktivní poměru branek 21 : 13. Naplno přitom bodovali ve 4 z posledních 5 zápasů, naposledy ve valašském derby s Viganticemi, které přehráli 2 : 0. Zajímavostí je, že stejně jako Boršičané v dosavadních 11 zápasech ani jednou neremízovali. K oporám týmu patří zejména 25-letý kanonýr Michal Maléř a 24-letý záložník Milan Drápala, jenž prošel i fotbalovou akademií Synotu a Slovácka. V loňském ročníku na podzim doma Boršice porazily 1.Valašský FC 3 : 1, úspěšnější pak byly i na úvod jara v odvetě na UT pod Radhoštěm, kde vyhrály 1 : 2.

Nedělní utkání řídí trojice rozhodčích ve složení Martin Štěpánek (Kyjov), Mgr. Tomáš Mejzlík (Luhačovice) a David Poláček (Rudice). Výkop je stanoven na 14 hodin. Jaroslav Hastík

 

Permanent link to this article: http://www.skborsice.cz/clanky/domaci-rozlucka-o-svatecni-nedeli/

1 comment

  1. Selajdin

    Everything that you are doing for these families is amaizng. Its giving them something to hold on to while they’re dealing with things in their life that no parents should have to deal with. I see your work and its awesome, you capture everything that is happening with their family in just a matter of a few clicks. Its awesome.

Komentáře byly zablokovány.