FC FRYŠTÁK – SK BORŠICE 1 : 2 (0 : 1)

Podrobnosti později…. JH

…prozatím komentář k utkání z webových stránek FC Fryšták:

FRYŠTÁK – BORŠICE   1:2 (0:1)
V dalším utkání krajského přeboru přijelo na naše hřiště zatím na jaře stoprocentně úspěšné mužstvo Boršic. Překvapivě úvodní minuty však patřily domácím, když se dostali do dvou pěkných příležitostí. Ve 4. min. hlavička T.Křenka skončila vedle a v 7. min. střela Valáška nad bránou. Boršice potom ovšem zaply a až do přestávky byly aktivnější. Ve 13. min. po dorážce z přímého kopu ještě nastřelily jen tyč, ale v 18. min. už z dalšího přímého kopu šly do vedení. Domácí brankář střelu jen vyrazil a do prázdné brány dorážel míč Dufek 0:1. V prvním poločase byli hosté blízko ještě druhé brance v 38. min., když rychlý brejk zakončoval přesně k tyči Ohnutek, ale brankář Mikel míč bravurně vyrazil na roh. Po přestávce se Fryšták herně hodně zlepšil. Když ho v 62. min. zachránila tyč po střele Brázdila, dočkal se za svou zvýšenou aktivitu vyrovnání. V 69. min. vyrovnal z přímého kopu Bednařík 1:1. Domácí tým to ještě více povzbudilo a rval se o vítězství. V nastaveném čase však pro něj přišla sportovní tragédie. Nepovedený centr boršického Konráda skončil s pomocí tyče v 91. min. v síti 1:2. Hráči Fryštáku se oprávněně zlobili na hlavního arbitra Škrobáka, protože ten neodpískal těsně před tím jasný faul, ale na konečném výsledku to nic nezmění. Snad se dobře díval delegát, jak se dá ze strany rozhodčího zápas pokazit. Boršice vyhrály s velkým štěstím, rozhodně nevyhrál lepší.

Sestava Fryšták: Mikel – Kolář, Hubáček, Bednařík, Popela (45. Petráš), Valášek, Hrnčiřík, Holub (72. Doležel), Křenek.J, Křenek.T, Krhůtek
Sestava Boršice: Remeš – Malý, Konrád, Slaný, Šustr, Dufek, Kuzma (63. Brzica), Brázdil, Ohnutek, Klvaňa.T, Hromada

Fotoreportáž z uvedeného utkání, jejíž autorem je pan Josef Burda z Uh. Hradiště, si můžete prohlédnout na odkazu: http://bonecek.rajce.idnes.cz/KP_-_FC_FRYSTAK_-_SK_BORSICE_1_-_2/