Branky:   15´ Pešek, 38´ Urubek – 55´ Konrád, 72´ M. Dufek
Hlavní rozhodčí:  Miroslav Panáček (Chropyně)

Sestava Chropyně:  Večeřa (46´ Loučka) – Hrabal, Látal, Horák, Navrátil – Pešek, Přikryl – Vaňhara – Urubek, Panáček, Kolařík. Dále střídali: Sanislo, Stratil, Přecechtěl, Vymětal. Trenér Josef Hamrla.

Sestava Boršic:  Remeš – A. Brzica, Kopčil, Martinec – Mikulčík – Konrád, Kuzma, M. Dufek, Náplava – F. Brzica, Činčala. Trenér Pavel Šimeček.

K nedělnímu duelu nastoupila obě družstva se sobotními 90 minutami v nohou, a tak se oba trenéři dohodli na jeho zkrácení na 2 x 40 minut. Hosté z Boršic navíc přijeli pouze s 11 hráči. Do zápasu lépe vstoupili domácí, kteří se po loňském sestupu z KP jako aktuální lídři I. A třídy nijak netají postupovými ambicemi. Hýřili pohybem i aktivitou a už v 15´ šli Peškem do zaslouženého vedení – 1 : 0! Hráči z Boršic se do blízkosti Večeřovy svatyně dostávali spíše jen sporadicky a když těsně před přestávkou Urubek využil laxního Náplavova bránění a zvýšil na 2 : 0, zdálo se, že unaveně působící Boršičané odjedou z Hané s prázdnou.

Po změně stran však jakoby nastoupila úplně jiná boršická jedenáctka, navzdory tomu, že trenér Šimeček nikoho střídat ani nemohl. Zlepšeným pohybem, zvýšeným důrazem i účinnou kombinační hrou hosté rázem ovládli hrací plochu a začali si vytvářet i šance. Tu první ve 45´ ještě Konrád šajtlí neproměnil a krátce po něm levačkou z úhlu dobře nezamířil ani Mikulčík. O pět minut později sice F. Brzica gólu dosáhl, ale ten nemohl být pro ofsajd uznán. Chuť si F. Brzica mohl spravit krátce poté, ale svoji tutovku po hezké kombinační akci nasměroval jen do nohou vybíhajícího chropyňského gólmana. V 55´ vyzval Kuzma parádní kolmicí za obranu do běžeckého souboje s domácím brankářem Konráda, ten byl u míče nejenže o krok dřív, ale z úhlu i bezpečně zamířil do opuštěné klece – 2 : 1! Za další tři minuty F. Brzica připravil Konrádovi šanci na vyrovnání, ovšem boršická rychlonožka tentokrát pravačkou prázdnou branku minula. V 70´ se do gólové příležitosti zleva probil i M. Dufek, domácí gólman ale znovu čaroval a míč nohou vyrazil nad branku. V 72´ si však M. Dufek vše vynahradil, když mu Kuzmův přetažený rohový kop přistál na malém vápně přesně u nohou – 2 : 2! Závěrečné minuty ale znovu patřily chropyňským Orlům, které nejdříve Remeš skvělými zákroky vychytal, aby mu vzápětí pomohlo břevno a poté i dobře postavená tyč. Po dramatickém průběhu nakonec remíza slušela oběma týmům, pro které bylo utkání určitě i hodnotnou přípravou před blížícími se mistráky. Zajímavé utkání sledovalo přibližně 60 objektivních a věřme, že i spokojených diváků.

Příští utkání sehrají Boršice v neděli 11. března 2012 od 15,00 hod. na UT v Kunovicích, kde jim soupeřem bude další ambiciózní celek I. A třídy Sokol Kněžpole.