«

»

Říj 03 2012

Print this Příspěvek

Holešov doma zatím s čistým štítem!

Náš sobotní soupeř z Holešova patří spolu s Kateřinicemi a Boršicemi do trojlístku, jenž v dosavadním průběhu soutěže v domácím prostřední až dosud bodoval naplno. Pravda, na rozdíl od Boršic, které doma vyhrály už 5x za sebou a Kateřinic se 4 výhrami v řadě to v případě Holešova bylo pouze ve 3 zápasech, zato však „černobílí“ ani jedinkrát neinkasovali, když z těchto domácích střetnutí mají navíc impozantní skóre v poměru 9 : 0 (Slušovice 4 : 0, 1. Valašský FC 2 : 0, Vsetín 3 : 0). V uplynulém ročníku mužstvo z města lentilek doma Boršičany pokořilo výsledkem 3 : 0, když do té doby vyrovnaý duel rozhodlo během několika minut po školáckém vyloučení záložníka Vlčka. V květnové odvetě ale Boršičtí Hanákům porážku oplatili a po dramatickém průběhu zvítězili 3 : 2.

Nabízí se tak otázka, zda v nadcházejícím měření sil dokáže aktuální lídr soutěže Holešovským jejich úctyhodnou bilanci ze stadiónu „Střelnice“ překazit alespoň nějakým gólem nebo v lepším případě doma zatím stoprocentnímu soupeři dokonce body uzmout….

Atraktivní utkání dvou týmů z popředí tabulky KP mezi SFK ELKO Holešov a SK Boršice má stanovený začátek na sobotu 6. října 2012 od 15,00 hod. Rozhodovat jej bude trojice rozhodčích ve složení Jan Prokop z Doubrav, Bronislav Konečný z Fryštáku a Ondřej Havlín z Brna.

Permanent link to this article: http://www.skborsice.cz/clanky/holesov-doma-s-cistym-stitem/