«

»

Srp 29 2012

Print this Příspěvek

Kuzma vs. Třasoň, Konrád vs. Matějka

Ozdobou nastávajícího utkání 4. kola KP mužů mezi SK Boršice a FK Tatranem Bystřice pod Host. mohou být vzájemné souboje klíčových hráčů obou týmů. Zda to bude zajímavější mezi téměř „čtyřicátníky“ Janem Kuzmou z týmu Boršic a Mirkem Třasoněm v dresu Tatranu, kteří však na jaře v Boršicích nehráli, nebo mezi mladými reprezentanty Zlínského regionu, domácím  Manfredem Konrádem a hostujícím Zdeňkem Matějkou, uvidíme v poslední prázdninovou neděli 2. září 2012 od 16,30 hod.

V loňském ročníku se o něco lépe vedlo Boršičanům, kteří na podzim gólem Martina Dufka pod Hostýnem těsně zvítězili 0 : 1, pod Buchlovem se pak oba celky rozešly po dramatickém průběhu smírným výsledkem 1 : 1, když hosté skórovali z penalty Kušíkem po faulu Martince právě na Matějku, o vyrovnání se však už po pěti minutách postaral další exponent Konrád.

Letos trochu lépe odstartovali Bystřičtí, kteří zatím získali 7 bodů za 2 vítězství (doma s Luhačovicemi 1 : 0 a s nabitými Viganticemi 3 : 0) a bezbrankovou remízu ve Vsetíně. Bystřický gólman Trochta si tak jako jediný v soutěži zatím drží čisté konto. Domácím Boršicím se v krajském přeboru prozatím daří vyhrávat domácí zápasy, v nichž udolaly soupeře z Valaška (Vsetín 3 : 0 a Kateřinice 3 : 1), ovšem ve Viganticích narazily a odjely s prázdnou po porážce 2 : 1.

Atraktivní utkání dvou týmů z popředí tabulky bude jako hlavní rozhodovat David Poláček z Rudic, na pomezí mu budou asistovat Martin Štěpánek z Kyjova a Jan Prokop z Doubrav. Delegát k utkání nebyl svazovými orgány nominován ani tentokrát.

Jaroslav Hastík

Permanent link to this article: http://www.skborsice.cz/clanky/kuzma-vs-trason-konrad-vs-matejka/