«

»

Kvě 23 2014

Print this Příspěvek

„Many“ opět ve výběru Zlínského kraje

Výběr Olomouckého KFS (v bílém) proti výběru Zlínského KFS

Zdroj: Zlínský deník, autor Libor Kopčil

Fotbalisté výběru Krajského fotbalového svazu Zlín skončili své působení v Regions Cupu. Ve svém prvním a zároveň posledním utkání prohráli s výběrem KFS Olomouc 2:4. Regions Cup je oficiálním mistrovstvím Evropy pro amatérské hráče. Každou zemi reprezentuje výběr regionu, který zvítězí v domácí předkvalifikaci.

OLOMOUCKÝ KFS – ZLÍNSKÝ KFS 4:2 (2:0)

„Jeli jsme si sem v podstatě jen zahrát. Kluky sice znám, ale v tomto složení jsme se sešli v podstatě poprvé. V prvním poločase to bylo vidět. Domácí byli lepší a zaslouženě vedli,“ uznal trenér zlínského výběru Petr Zapletal.Ten také přiznal, že na rozdíl od soupeře nestihl ani jeden společný trénink. „Nebyl na to čas,“ usmíval se. Po přestávce se ale jeho tým zvedl a slušné návštěvě připravil dramatickou koncovku. Nejprve snížil na 1:2 střídající Postava. Olomouc kontrovala z protiútoku, kdy z přihrávky Kaďorka skóroval Hlaváček. Poslední slovo měl ale v tříminutové přestřelce další střídající fotbalista na straně Zlína Vitásek. Hosté pak nevyužili celou řadu šancí na vyrovnání, a tak pět minut před koncem dal razítko na postup Olomouce sotva nastoupivší Maliňák.

Branky: 23. a 36. Režný, 57. Hlaváček, 86. Maliňák – 56. Postava, 58. Vitásek. Rozhodčí: Sedláček – Silný, Hodaň. Zlínský KFS: Krajča – Dekleva, Vrága, Michálek (46. Kostka), Šindler – Crla (46. Postava), Plšek, Huťka (46. Vitásek), Konrád – Juřica (62. Křenek), Bartozel. Trenér: Petr Zapletal.

Permanent link to this article: http://www.skborsice.cz/clanky/many-opet-ve-vyberu-zlinskeho-kraje/