«

»

Srp 03 2014

Mistrovské utkání – 1. kolo – neděle 10.8.2014

Borsuce-web VsetínV neděli 10.8.2014 v 16:30 hod. přivítáme v prvním kole mistrovského zápasu Krajského fotbalového přeboru na našem hřišti postupující tým ze Vsetína.

Přijďte se podívat na tradičně pohledné utkání !

Boršice – Vsetín 1:4 (0:3)

V první půli nováček udělil domácím lekci z produktivity. Ve 4. min. po samostatné akci dal Hořelica úvodní gól, ve 25. min. se přesnou střelou k tyči se prezentoval Mydlář a na uspokojivých 0:3 po první půli upravil ve 43. min. Zezulka. I domácí měli několik šancí ke skórování, ale Konrád a Šustr neměli přesnou mušku. Po přestávce byli hosté fotbalovější a kontrolovali hru, v 57. min. z trestného kopu „angličanem“ zvýšil na 0:4 Blažek. Domácí zkorigovali stav v 75. min. Brázdilem. Rozhodčí Havlín, 200 diváků.

Boršice: Remeš – Brzica, Konrád, Kopčil, Šustr, Dufek, Kuzma, Brázdil, Klvaňa T., Slaný, Hromada. Střídali: Vlk

Další výsledky:
Fryšták – Luhačovice 4:1 (1:1), Provodov – Baťov 1930 3:2 p. (1:2), Rožnov p/R. – Vizovice 6:1 (2:0), Morkovice – Vigantice 2:1 p. (0:0), Holešov – Chropyně 3:1 (2:0), Kelč – Bystřice p/H. 0:2 (0:0)