«

»

Říj 07 2014

Mistrovské utkání – 10. kolo – sobota 11.10.2014

Boršice-web-KelčV sobotu 11.10.2014 na 14:30 hod. zajíždíme na desáté kolo mistrovského zápasu Krajského fotbalového přeboru na hřiště do Kelče.

Napsali o nás:

Kelč – Boršice 1:2 (1:1)

Domácí si připsali další bodovou ztrátu. Boršice se ukázaly fotbalovějším a vyspělejším soupeřem. Domácí sice vedli od 3. minuty, kdy se trefil Topič. Prvních třicet minut se jim hra dařila, jenže gólovou pojistku se jim přidat nepodařilo. Když v 33. minutě srovnal Šustr, otěže zápasu převzali hosté. Byli lepší na míči a v 59. minutě opět Šustrem vstřelili vítěznou branku. Domácím se ve zbytku zápasu nedala upřít snaha, ale Boršice jsou natolik zkušeným týmem, že se Kelč k vyrovnání nepropracovala. Tři body šly na stranu kvality.

Branky: 3. Topič – 33., 59. Šustr.

Rozhodčí: Valčík. Diváků: 100.