«

»

Říj 14 2014

Mistrovské utkání – 11. kolo – neděle 19.10.2014

Borsuce-web-BaťovV neděli 19.10.2014 ve 14:00 hod. přivítáme v jedenáctém kole mistrovského zápasu Krajského fotbalového přeboru na našem hřišti tým z Otrokovic.

Přijďte se podívat na předposlední domácí utkání letošního roku !

Napsali o nás:

Boršice – Baťov 1:0 PK

V brance hostí nastoupil teprve šestnáctiletý gólman Dvořák a v první půli byl pro domácí hráče velkou překážkou. Domácí se během první půlhodiny dostali do spousty vyložených šancí, ale Filipský své sólo nezakončil, Kaspřákův volej si cestu do sítě nenašel, Konráda vychytal Dvořák, Ohnutek minul zcela opuštěnou bránu hostí, Brázdil byl v koncovce nedůrazný a Kopčil trefil tyč. Hosté se dostali až v závěru půle ke dvěma protiútokům, ale domácí zadáci je do šance nepustili.

Ve druhé půli hosté už hráli v obraně pozorně a důrazně, a tak se do šance dostal jen Brázdil, kterého Dvořák vychytal. Domácí nemohli najít recept na zhuštěnou obranu soupeře.

V závěrečných penaltách byli jistější domácí.

Rozhodčí:  Žniva, 300 diváků.