«

»

Srp 11 2014

Mistrovské utkání – 2. kolo – neděle 16.8.2014

Borsuce-web-Bystřice pod Hostýnem-BoršiceV sobotu 16.8.2014 v 16:30 hod. zajíždíme na druhé kolo mistrovského zápasu Krajského fotbalového přeboru na hřiště do Bystřice pod Hostýnem.

Bystřice p/H. – Boršice 1:2 (0:2)

Hosté v sestavě už s Filipským a Kaspřákem byli v první půli aktivnější a v 15. min. využil nedorozumění v obraně domácích Dufek a poslal Boršice do vedení a o dvě minuty později tentýž hráč měl velkou šanci k navýšení náskoku. Ve 30. min. Konrád tečovanou střelou z dálky upravil na 0:2. Těsně před odchodem do šaten velkou příležitost hostí na brankové čáře likvidoval jeden ze zadáků domácích. Po přestávce se domácí zvedli a pomohla jim k tomu i rychlá branka Krajcara ze 48. min. Střelec domácích mohl v dalším průběhu vyrovnat, ale šance promarnil, stejně jej napodobil i Zapletal. V závěrečné pětiminutovce domácí vrhli všechny síly do útoku, ale z řady rohových kopů hosté nedovolili vyrovnání. Rozhodčí Škrobák, 120 diváků

Boršice: Remeš – Filipský, Kaspřák, Konrád, Kopčil, Šustr, Dufek, Kuzma, Klvaňa T., Slaný, Hromada. Střídali: Vlk, Ohnutek, Brzica.

Další výsledky:
Chropyně – Kelč 2:1 (1:1), Vigantice – Holešov 0:2, Vizovice – Morkovice 0:7 (0:3), Provodov – Rožnov p/R. 2:1 PK (0:0), Baťov 1930 – Luhačovice 3:2 (1:0), Vsetín – Fryšták 3:0 (3:0)