«

»

Srp 17 2014

Mistrovské utkání – 3. kolo – neděle 24.8.2014

Borsuce-web ChropyněV neděli 24.8.2014 v 16:30 hod. přivítáme ve třetím kole mistrovského zápasu Krajského fotbalového přeboru na našem hřišti tým z Chropyně.

Přijďte se podívat na druhé domácí utkání !

Boršice – Chropyně 2:1 (1:1)

Hosté byli v úvodu aktivnější a dvakrát nebezpečně vystřelili, v 15. min. se k odraženému míči dostal Panáček a výstavní střelou vymetl šibenici Remešovy branky. V 18. min. Kuzma ideálně uvolnil Konráda a ten střelou k tyči vyrovnal na 1:1. Do konce půle byly šance už jen na straně domácích; ve 23. min. trefil Slaný tyč a ve 35. min. Konrád své sólo na gólmana neproměnil.
Ve druhé půli udávali tempo hry domácí, ale dlouho nemohli vyzrát na pozorně hrající obranu v čele s gólmanem Večeřou, který zlikvidoval dvě střely Hromady, střela Slaného šla těsně mimo. Střeleckou smůlu protrhl až v 81. min. Konrád. V poslední minutě mohl zpečetit výhru Šustr, ale šanci zahodil.
Rozhodčí Žniva, 200 diváků.

Boršice: Remeš – Filipský, Konrád, Kopčil, Šustr, Dufek, Kuzma, Brázdil, Klvaňa T., Slaný, Hromada. Střídali: Vlk, Franta, Ohnutek