«

»

Srp 25 2014

Mistrovské utkání – 4. kolo – neděle 31.8.2014

Boršice-web-ViganticeV neděli 31.8.2014 v 16:30 hod. zajíždíme na čtvrté kolo mistrovského zápasu Krajského fotbalového přeboru na hřiště do Vigantic.
Odjez autobusu:  13:15 hod.

Vigantice – Boršice 1:0 (1:0)

Domácí čekali na výhru, a tak hýbali s kádrem. Na Hutisko sice odešel Bolcek, ale příští týden se připojí k týmu dvojice Mexičanů Pablo a Paco a tým posílí také kreativní záložník Hostaša. Zápas zastihl ve velké pohodě oba brankáře, jak domácího Slováka, tak hostujícího Remeše. A tak rozhodla jediná branka. Oba celky hrály aktivně dopředu. V 36. minutě prodloužil centr Křiva hlavou na Řepku a ten se volejem trefil nádherně pod břevno.
Domácí začali aktivně druhý poločas, ale zápas mnoho šancí nepřinesl. Slovák pochytal některé střely. Tutovou šanci chytil domácímu Mydlovi Remeš, kdy po hlavičce Řepky mohl domácí útočník zápas rozhodnout, ale zblízka brankáře neprostřelil. Domácí takticky výhru uhájili. Branky: 36. Řepka. Diváci 300.

BORŠICE: Remeš – Filipský, Kaspřák, Konrád, Kopčil – Šustr, Dufek, Kuzma, Brázdil – Klvaňa, Hromada. Střídali: Vlk, Franta, Ohnutek, Slaný, Brzica.