«

»

Zář 16 2014

Mistrovské utkání – 7. kolo – neděle 21.9.2014

Borsuce-web-Rožnov pod RadhoštěmV neděli 21.9.2014 v 15:30 hod. přivítáme v sedmém kole mistrovského zápasu Krajského fotbalového přeboru na našem hřišti tým z Rožnova pod Radhoštěm.

Přijďte se podívat na další domácí utkání v němž se utkají mužstva v souboji o třetí místo v tabulce !

Boršice – Rožnov pod Radhoštěm 3:0 (1:0)

Domácí začali náporem a výsledkem byla vedoucí branka Konráda z 11. min. Vývoj první půle se začal měnit po 25-té minutě, kdy hosté přidali na tempu a zaměstnávali domácí zadáky hlavně centrovanými míči, se kterými si ale domácí zadáci poradili. V závěru hosté zahrávali dva rohové kopy, ale gólman Remeš si s nebezpečnými centry poradil.

Domácím vyšel vstup do druhé půle - ve 48-mé minutě přidal druhou branku Dufek, když Brázdilovu přihrávku volejem napálil z dvaceti pěti metrů do šibenice. Diváci viděli oboustranně útočnou hru, ze které se rodily i šance; domácí Remeš se blýskl zákrokem, když centrovaný míč směřoval do horního rohu a hostující Michut zase předvedl zákrok zápasu, když zmařil Dufkovu šanci. V samém závěru Brázdil vtipně přenechal míč Slanému a ten upravil na konečných 3:0.