«

»

Zář 23 2014

Mistrovské utkání – 8. kolo – neděle 28.9.2014

Borsuce-web-Morkovice-BoršiceV neděli 28.9.2014 v 15:30 hod. zajíždíme na osmé kolo mistrovského zápasu Krajského fotbalového přeboru na hřiště do Morkovic.

Morkovice – Boršice 3:1 (2:0)
Vše podstatné v první půli se odehrálo do 26. min. Domácí začali velmi aktivně a už po dvou minutách se v dobré pozici ocitl Bombicz a v 6. minutě Oplt v jasné šanci přestřelil bránu. Hosté zahrozili až v 17. minutě, když trefili tyč. Ve 24. minutě Opltův centrovaný míč usměrnil do sítě Bombicz. Hosté hráli v útlumu a ve 26. minutě jejich špatnou rozehrávku vystihl Bombicz, předložil míč Huškovi, který dal druhý gól. Hosté se postupem času dostali z křeče a dobrou šanci měl Dufek.

Po přestávce se hosté zvedli a byli aktivnější; v 57. minutě Ohnutek proměnil penaltu a o pár minut později mohl Konrád vyrovnat, ale to by musel samostatný nájezd řešit lépe. Domácí v 67. minutě nastřelili tyč a v 79. minutě Oplt dal třetí branku. V závěru se každé mužstvo dostalo do jedné vyložené šance, ale skóre se již nezměnilo.