«

»

Říj 01 2014

Mistrovské utkání – 9. kolo – neděle 5.10.2014

Borsuce-web-Boršice-HolešovV neděli 5.10.2014 v 15:00 hod. přivítáme v devátém kole mistrovského zápasu Krajského fotbalového přeboru na našem hřišti tým z Holešova.

Přijďte se podívat na další domácí utkání v němž se utkají mužstva z čela tabulky !

Boršice – Holešov 4:3 PK (1:3)

Úvodních dvacet minut bylo v režii domácích. Hosté byli nervózní, o čemž svědčí i Janalíkova rozehrávka, která trefila Hromadova záda a míč skončil vedle tyče. Hromada byl úspěšný ve 21. minutě, kdy poslal Boršické do vedení, ale hosté o tři minuty později Očadlíkem vyrovnali. Ve 30. minutě po rohovém kopu nekompromisní střelou Bačík poslal míč za Remešova záda a nešťastnou osmiminutovku domácích zakončil ve 32. minutě Lomaka, který potrestal nedorozumění domácích. V závěru půle domácí zahrávali sérii několika rohových kopů, ale zakončení ze strany domácích nebylo důrazné.

Po přestávce se domácí vzchopili a hrálo se většinou na polovině Holešova. V 55. minutě se uvolnil Ohnutek a jeho centrovaný míč volejem poslal do sítě Konrád. Domácí pokračovali v náporu a jedna útočná akce stíhala druhou; v 69. minutě po rohovém kopu propálil míč do sítě Dufek – 3:3.

V závěrečném penaltovém rozstřelu hosté střelecky selhali.

Rozhodčí: Volek, 150 diváků.