«

»

Mistrovské utkání – neděle 1.10.2017

Borsice-web-Štítná nad Vláří-BoršiceV neděli 1.10.2017 v 15:00 hod. začíná mistrovský zápas mužů Štítná nad Vláří – Boršice (9. kolo).

Vzájemný zápas v sezóně 2016/2017:
Boršice – Štítná na Vláří  2:2 (1:1) a Štítná nad Vláří – Boršice  1:0 (0:0).

Přijďte povzbudit naše muže – čeká nás utkání se třináctým celkem tabulky.

NAPSALI O NÁS:

ŠTÍTNÁ N. VL. – BORŠICE 3:2 (2:1)

Hned v úvodu po chybě boršické defenzivy, kdy obránci špatně odkopli míč, se prosadil domácí Kořenek. To hosty zaskočilo a spíše se hrálo na jejich půlce. Štítná zahrávala několik standardních situací a jednu využila Tomášem, který přímo z rohu zvýšil – 2:0. To domácí uklidnilo a mohlo být ještě líp, když po faulu na Kořenka, který šel sám na brankáře, rozhodčí ukázal na penaltu. Po poradě s asistentem však nařídil pouze přímý kop, ale vyloučil hostujícího Cigoše. Standardku Štítňané nevyužili a skoro z následné akce naopak dostali gól do šatny z kopačky Hanáka.

Po změně stran to už vypadalo na rozhodnutý zápas, když domácí zvýšili na 3:1 z penalty Liškou. Boršičtí se však nevzdali a bojovali. Domácí se zatáhli a už jen čekali na brejky. Což se jim málem nevyplatilo. Hosté totiž 20 minut před koncem snížili, když po standardní akci si domácí obrana srazila míč do brány. Hosté se snažili a každá jejich akce byla nebezpečná. Nakonec se jim dokonce v 86. minutě podařilo i vyrovnat, ale pro ofsajdové postavení dvou hráčů gól nebyl uznán. V závěru již Štítná těsnou výhru ubránila.

Branky: 17., 52. Liška (pen.), 2. Kořenek, – 44. Hanák, 70. vlastní Hnaníček.

Rozhodčí: Nohavica

ČK: 41. Cigoš (Boršice)

150 diváků.

Štítná: Vaculík P. – Šánek, Chovančík L., Smolka (56. Hnaníček), Chovančík V., Hrnčiřík, Chovančík T., Spáčil (37. Maniš), Liška T. (79. Liška J.), Vaculík T. (89. Krupík), Kořenek (76. Malaník).

Boršice: Janečka – Holomčík (76. Trlida), Kaspřák, Hanák, Cigoš, Filipský (76. Krsička), Náplava, Králík (65. Soldán), Palička (86. Bartl), Andrýsek (65. Vlček), Kohoutek.