«

»

Mistrovské utkání – neděle 1.9.2019

Borsuce-web-Boršice-Bystřice pod HostýnemV neděli 1.9.2019 v 16:00 hod. začíná mistrovský zápas mužů Boršice – Bystřice pod Hostýnem (5. kolo).

Vzájemné zápasy sezóny 2018/2019:  Bystřice pod Hostýnem – Boršice  3:0 (1:0),   Boršice – Bystřice pod Hostýnem  2:2 (0:1).

Přijďte povzbudit naše muže – čeká nás utkání se soupeřem, který v minulé sezóně obsadil desáté místo v tabulce – 35 bodů.

Pozice v tabulce:
Boršice – 12. místo – 2 body
Bystřice pod Hostýnem – 7. místo – 5 bodů

NAPSALI O NÁS:

BORŠICE – BYSTŘICE P. H. 3:1 (2:0)

Pavel Cigoš, trenér Boršic: „Osmdesát minut jsme hráli v oslabení, ale tým a kabina ukázala, co v nich je. Smekám, před jejich výkonem, byl neuvěřitelný. I v deseti jsme prakticky soupeři nepůjčili balon. Ano, brankář Janečka nás třikrát podržel, ale my dalších pět šest vyložených šancí zahodili. Třebaže jsme opět nebyli kompletní, zejména Michal Cigoš byl k neudržení, soupeř s ním měl velké potíže. Na druhou stranu mě mrzí přístup rozhodčího Surovce, mezi nímž a našim nejzkušenějším hráčem Večeřou již od jara panuje velká antipatie. To pocítil hned v úvodu přísným rychlým vyloučením po 11 minutách hry, kdy se navíc hlavním sudím nechal vyprovokovat.“

Jindřich Lehkoživ, trenér Bystřice p. H.: „Hned v úvodu zápasu byl vyloučen domácí hráč. Paradoxně nám výhoda jednoho hráče ublížila a vyloučení soupeře nakoplo a vyburcovalo k bojovnému výkonu. V zakládání akcí jsme ztráceli spoustu míčů a dávali jsme tak protivníovi možnost k rychlým brejkům. V prvním poločase dokázali domácí dvě nabídnuté příležitosti využít a zaslouženě vedli 2:0. Po přestávce jsme chtěli se zápasem něco udělat, přešli jsme na hru se třemi obránci a na hrot jsme ke Krajcarovi vysunuli Juráně. Bohužel po další naší chybě jsme inkasovali třetí branku. Nám se podařilo snížit v 70. minutě po standardní situaci Juráněm, ale to bylo z naší strany všechno. I když jsme Boršice zatlačili a vytvořili si nějaké šance, tak soupeř byl stále nebezpečný z brejků a dvakrát nás podržel brankář Juřík. Pokud budeme dělat takové chyby a ztrácet tolik míčů, tak budeme body sbírat těžko.“

Branky: 36. Janík (pen.), 40. Cigoš, 49. Ohnutek – 63. Juráň.

Rozhodčí: Surovec