«

»

Mistrovské utkání – neděle 10.9.2017

Borsuce-web-Boršice-HlukV neděli 10.9.2017 v 16:00 hod. začíná mistrovský zápas mužů Boršice – Hluk (6. kolo).

Vzájemné zápasy v sezóně 2011/2012 (v sezóně 2016/2017 hrál soupeř 1.A třídu – krajská soutěž):
Hluk – Boršice  1:3 (1:0) a Boršice – Hluk  1:1 (0:1).

Přijďte povzbudit naše muže – čeká nás utkání s dvanáctým celkem tabulky.

Boršice – Hluk 0:1 (0:1)

6. kolo krajského přeboru připravilo okresní derby. Na krásném pažitu se v Boršicích představil nováček krajského přeboru Spartak Hluk. Po opatrném začátku se nejdříve osmělili hosté a nejnebezpečnější hráč hostů Martiš dvakrát střílel z prostoru penalty, ale brankář Janečka byl na místě. Hosté vycítili, že domácí dnes nemají svůj den a stále více se osmělovali. V 35. minutě nejlepší hráč Martiš prostrčil míč mezi domácí obránce a hostující Zálešák využil nabídnutou příležitost. Domácí byli vepředu bezzubí a v první poločase neohrozili hostujícího gólmana Fojtíka.

Druhý poločas nabídl svižnější fotbal hlavně ze strany domácích, ale hostující obrana dirigovaná zkušeným Zalubilem domácí do šance nepustila. Domácí v poslední čtvrthodině vsadili vše na útok a hra se přelévala ze strany na stranu. Útok podpořil i nestárnoucí hrající trenér Libor Soldán, ale pozorní hosté jednobrankový náskok ubránili. Naopak domácí gólman Janečka vychytal několik hostujících příležitostí. Utkání s přehledem řídil pan Machač z Horní Lidče.