«

»

Říj 07 2015

Mistrovské utkání – neděle 11.10.2015

Borsuce-web-Boršice-HolešovV neděli 11.10.2015 ve 14:30 hod. začíná mistrovský zápas mužů Boršice – Holešov (10. kolo).

Vzájemné zápasy sezóny 2014/2015:  Boršice – Holešov  4:3,   Holešov – Boršice  3:2.

Přijďte povzbudit naše muže – čeká nás utkání se soupeřem z prvního místa tabulky.

Napsali o nás:

BORŠICE – HOLEŠOV 4:2 (2:0)

Domácí se pustili do favorita bez respektu, v prvních deseti minutách kopali tři rohy a velkou šanci neproměnil Filipský. Skóre se však změnilo po čtvrthodině hry, když Šustr zakončil svůj průnik přesnou střelou k tyči. O chvíli minuty později šel Filipský sám na brankáře, kterému nezbylo než ho faulovat a následnou penaltu s jistotou proměnil Ohnutek. A ve 20. minutě mohlo být ještě veseleji, ale osamocený Dufek sám před prázdnou brankou zaváhal. Lídr se pouze bránil s jedinou výjimkou, kdy průnik Očadlíka zlikvidoval výborný Remeš.
V 51. minutě Roubalík podrazil ve vápně Klvaňu a Ohnutek se z pokutového kopu opět nemýlil – 3:0. Dvacet minut před koncem se probudili i Holešovští – rohový kop propadl až k Markovi, aby chvíli na to druhou trefou dostal hosty do hry. Vyrovnání v závěru odmítl kapitán Martin Dufek, když pojistil vítězství Boršic.

Branky:   16. a 51. Ohnutek, 14. Šustr, 87. Dufek – 71. a 78. Marek.

Rozhodčí:   Konečný,   100 diváků.

Boršice:   Remeš – Groulík, Ohnutek, Šustr, Kopčil, Filipský, Dufek, Vlček, Klvaňa, Zach, Hromada.

Střídali: Náplava, Večeřa.

Holešov:   Janalík – Chudárek, Charuza, Palík, J. Křenek, Marek, Zahnaš, Matulík, Lomaka, Olša, Očadlík.

Střídal: Roubalík.