«

»

Mistrovské utkání – neděle 11.9.2016

Borsuce-web-Boršice-ChropyněV neděli 11.9.2016 v 16:00 hod. začíná mistrovský zápas mužů Boršice – Chropyně (6. kolo).

Vzájemné zápasy sezóny 2015/2016:  Chropyně – Boršice  4:2 (3:1),  Boršice – Chropyně  3:1 (3:1).

Přijďte povzbudit naše muže – čeká nás utkání se soupeřem, který je na sedmém místě tabulky.

NAPSALI O NÁS:

BORŠICE – CHROPYNĚ 5:2 (3:1)

V prvních pěti minutách to byly hosté, kteří rychlými brejky zahrozili, ale postupně iniciativu a režii hry převzali domácí a zaslouženě v 11. minutě Plavšič ze skrumáže prostřelil obranu. Tlak Boršic se stupňoval a postupně své soupeře přikovali do jejich šestnáctky, kdy tento tlak korunoval krásnou střelou opět Plavšič. Domácí pokračovali ve své útočné hře, ale soupeř je přibrzdil snížením z brejku, kdy hlavní arbitr podle Boršic uznal gól z ofsajdové pozice. Boršice však odpověděly stylově fotbalově a velmi aktivní Plavšič zkompletoval hattrick.

Po přestávce se domácí vrhli do útoku ve snaze rozhodnout, ale opět ojedinělí brejk soupeře je přibrzdil – 3:2. Hra se rouzkouskovala, ovšem časem se Boršičtí opět zformovali a začali protivníka přehrávat. V 77. minutě fantasticky přeloboval Kaspřák gólmana a stejný hráč střelou z šestnáctky pečetil výhru.

Branky: 10., 30. a 38. Plavšič, 81. a 83. Kaspřák – 33. a 47. Berky.

Rozhodčí: Ševčík, 250 diváků.

Boršice: Janečka – Vlček, Kaspřák, Peci, Brzica, Kopčil, Ohnutek, Plavšič, Zach, Bělaška, Hromada.

Střídali: Andrýsek, Soldán, Krsička.

Chropyně: Kadlec – Pospíšil, Ležák, Vaňhara, Kožela, Berky, Panáček, Stratil, Železný, Hamrla, Hrabal.

Střídali: Nehoda, Navrátil.