«

»

Mistrovské utkání – neděle 12.5.2019

Borsice-web-Hluk-BoršiceV neděli 12.5.2019 v 16:30 hod. začíná mistrovský zápas mužů Hluk – Boršice hřiště Ostrožská Lhota (22. kolo).

Vzájemný zápas v podzimní části sezóně 2018/2019:
Boršice – Hluk  1:5 (1:1).

Přijďte povzbudit naše muže – čeká nás utkání se dvanáctým celkem tabulky – 18 bodů. Boršice 10 bodů.

NAPSALI O NÁS:

HLUK – BORŠICE 0:1 p.

Antonín Zlínský, člen Hluku: „Utkání bylo vyrovnané, největší šance přišly ve 45. minutě, kdy nejdříve boršický hráč šel sám na Šíchu, který ho vychytal, vzápětí Kukla ani na dvakrát nepřekonal Janečku. Ve druhém poločase jsme se sice do úplně vyložených šancí nedostali, ale ty které byly, se měly proměnit. Bohužel se tak nestalo a tak jsme padli na penalty.“

Pavel Cigoš, trenér Boršic: „Výsledek ukazuje, že se jednalo o vyrovnaný duel, ale s výjimkou začátku zápasu, kdy se obě strany spíše oťukávaly, jsme měli převahu my. A výraznou ve druhé půli, kdy jsme si zasloužili zápas rozhodnout již v řádné hrací době, ale v koncovce nám chyběl klid. V první části jsme vyhráli na šance my, kdy stoprocentní šance spálili ve 20. minutě Večeřa a před přestávkou Bartošík. Po změně stran jsme byli lepší, byli častěji na míči, domácí hrozili jen ze standardek. I proto jsme rád, že v penaltovém rozstřelu se štěstí přiklonilo na naši stranu a vyhráli jsme, zaslouženě. Cílem pro zbytek soutěže zůstává nejen udržet předposlední míto, ale ještě lépe se o jednu příčku dostat výše.“

Rozhodčí: Schnürmacher

350 diváků.

Hluk: Šícha – Machala A., Zalubil, Horák, Galuška, Zálešák, Kukla, Dohnal, Machala O., Machala M., Hančík.