«

»

Mistrovské utkání – neděle 14.8.2016

Borsuce-web-Boršice-Rožnov pod RadhoštěmV neděli 14.8.2016 v 17:30 hod. začíná mistrovský zápas mužů Boršice – Rožnov pod Radhoštěm (2. kolo).

Vzájemné zápasy sezóny 2015/2016:  Boršice – Rožnov pod Radhoštěm  3:2 (1:1),  Rožnov pod Radhoštěm – Boršice  2:0 (1:0).

Přijďte povzbudit naše muže – čeká nás utkání se soupeřem, který je na třetím místě tabulky.

NAPSALI O NÁS:

BORŠICE – ROŽNOV p. R. 3:0 (1:0)

Na ukazateli času ještě nesvítila první minuta, když skóroval domácí Kaspřák střelou od tyče. Hosty tento rychlý gól zmrazil a do 25. minuty se dostávali na polovinu soupeře jen ojediněle. Šance si Boršičtí sice připravili, ovšem Kaspřák, Hromada ani Plavšič úspěšní nebyli. Ve 40. minutě po zaváhání domácích byl blízko ke skórování Rezdar, jeho lob však vyhlavičkoval dobře postavený Zach.

V 55. minutě domácí rozebrali obranu protivníka, ale hlavičku gólman zlikvidoval. O dvě min později, po závaru před brankou Rožnova, zvýšil Plavšič na 2:0. Po této trefě hosté přestali bránit a začali více útočit, což Boršice ztrestaly další brankou. Po faulu na Kaspřáka z pokutového kopu uzavřel skóre zápasu opět Plavšič.

Branky: 57. a 74. Plavšič, 4. Kaspřák.

Rozhočí: Šimoník, 150 diváků.

Boršice: Janečka – Vlček, Kaspřák, Peci, Kopčil, Ohnutek, Plavšič, Zach, Přikryl, Bělaška, Hromada.

Střídali: Brzica, Březina, Andrýsek, Dvořák.

Rožnov p. R.: Barabáš – Pavlíček, Dvořák, Zetocha, Melichařík, Zetocha, Šimek, Bolcek, Mohammad, Maléř, Růčka.

Střídali: Fuksa, Seidl.