«

»

Kvě 11 2016

Print this Příspěvek

Mistrovské utkání – neděle 15.5.2016

Borsice-web-Fryšták-BoršiceV neděli 15.5.2016 v 16:30 hod. začíná mistrovský zápas mužů Fryšták - Boršice (21. kolo).

Vzájemný zápas podzimní části sezóny 2015/2016:  Boršice – Fryšták  4:0 (1:0).

Přijďte povzbudit naše muže – čeká nás utkání se soupeřem z pátého místa tabulky.

 

Domácí o zápase napsali:

Po porážce v Provodově v nastaveném čase a ještě z penalty ,která doufejme bude mít dohru ,trochu odpovídající nejvyšší soutěži v kraji ,protože zatím za odměnu řídili rozhodčí tohoto duelu místo trestu dalších a světu div se několik utkání v kraji – doufejme nikoliv opět pod parou alkoholu ,nastoupilo naše áčko v zápase s těžkým protivníkem ze Slovácka mužstvem Boršic.

První půle byla v réžii domacích. V 21 min. si přehodil míč ze své silnější levé nohy na pravou Doležel a technickou střelou překonal brankáře Boršic 1:0. Fryšták hru diktoval a v 37 min. po rohovém kopu přidal druhý gól ,nakonec vlastní hostujícího Vlčka.

V poločase bylo tedy ve Fryštáku veselo ,ale to domácí netušili ,že po čtvrthodině druhé půle bude srovnáno.Fryšták zaspal úvod a Kaspřák dvakrát překonal brankáře domácích.Boršice mohly dokonce strhnout vedení na svou stranu ,jenže fantastický zákrok vytasil brankář Mikel.Přišel tedy pro hosty trest po standartní situaci poslal zpět do vedení Fryšták hlavou stoper Dvořák . Zápletku jako hrom tato branka rozhodla ,protože závěrečný tlak Boršic se nekonal.

Permanent link to this article: http://www.skborsice.cz/clanky/mistrovske-utkani-nedele-15-5-2016/