«

»

Mistrovské utkání – neděle 16.10.2016

Borsuce-web-Boršice-StráníV neděli 16.10.2016 v 15:00 hod. začíná mistrovský zápas mužů Boršice – Strání (11. kolo).

Strání je nováčkem v Krajském přeboru Zlínského kraje.

Přijďte povzbudit naše muže – čeká nás předposlední domácí utkání se soupeřem, který je na druhém místě tabulky.

NAPSALI O NÁS:

BORŠICE – STRÁNÍ 0:1 PK

Před rekordní návštěvou 360 diváků začaly obě mužstva hru se zajištěnými obranami, takže první šance se zrodila až v 10 minutě, kdy hosté za rychlého útoku hlavičkou Križáka si vytvořili první šanci. Domácí zahrozili z protiútoku, kdy krásně odcentroval Andrýsek a Ohnutkova hlavička nebyla přesná. Ve 24 minutě měl špatně seřízené měřidla Vít Valenta, který z voleje vysoko přestřelil. V 33 minutě se před brankáře prodral Straňák, ktarého bravurně vychytal Janečka. Ve 35 minutě Kaspřákova bomba skončila těsně vedle tyče.

V 67 minutě se krásně uvolnil Ohnutek a jeho střela se opět nevešla mezi tyče straňanské branky. V 84 minutě Ohnutek prošel celou obranou, obešel i brankáře, který ho fauloval, ale píšťalka rozhodčího zůstaĺa němá. Tento moment rozhodl o tom, že se obě mužstva rozešla bez gólů. Rozhodnutí musely přinést pokutové kopy, kdy po sérii nastřelených břeven byli šťastnější hosté.

Rozhodčí: Dunda – Liška, Němec.

Boršice:  Janečka – Vlček, Kaspřák, Kopčil, Březina, Andrýsek, Ohnutek, Plavšič, Zach, Bělaška, Hromada.

Střídali: Krsička, Pondělek.

Strání:  Popelka A. – Haloda, Miklovič, Gardian, Hráček, Straňák, Križák, Valenta, Mimochodek, Silnica, Pilka.

Střídali: Malíček, Bruštík.