«

»

Říj 14 2015

Mistrovské utkání – neděle 18.10.2015

Borsice-web-Štítná nad Vláří-BoršiceV neděli 18.10.2015 ve 14:00 hod. začíná mistrovský zápas mužů Štítná nad Vláří – Boršice (11. kolo).

S nováčkem Krajského přeboru – TJ Štítná nad Vláří jsme se doposud neutkali.

Přijďte povzbudit naše muže – čeká nás důležité utkání se soupeřem ze čtrnáctého místa tabulky.

Napsali o nás:

ŠTÍTNÁ – BORŠICE 2:1 (1:1)

Štítná se ziskem tří bodů odpoutala ze dna tabulky. Vítězství se však nerodilo lehce. Ve 27. minuta se hosté dostali poprvé na dostřel branky a hned to znamenalo vedení. Klvaňa zatáhl po křídle a přihrávkou našel před bránou Dufka, který se nemýlil – 0:1. Domácí však za šest minut ve 33. minutě srovnali, když po nevyužité šanci Pinďáka dotlačil míč do branky Holba – 1:1. Ve 41. minutě poprvé podržel Štítnou brankář Vaculík, který střelu Ohnutka z 20 metrů vyrazil na roh.

Druhý poločas až do 75. minutě, kdy se Štítná dostala do vedení, odehrával mezi šestnáctkami bez výrazného ohrožení branek. Právě patnáct minut před koncem se zrodila rozhodující akce utkání. Domácí rozehráli roh na krátko, Vít Chovančík nacentroval do vápna, Tomáš Hnaníček hlavou prodloužil na osamoceného Tomáše Chovančíka na malém vápně, pro kterého už nebyl problém dopravit míč do branky hostů – 2:1. Poté přišli dva skvělé zákroky domácího brankáře Vaculíka. Nejprve v 77. minutě vyrazil dobře mířenou střelu Klvani a pak v 86. minutě zlikvidoval efektním zákrokem trestný kop Dufka. Hosté se do konce zápasu ještě snažili vyrovnat, ale dobře hrající obrana domácích jim v závěru utkání nedala šanci.

Branky:    33. Holba, 75. T. Chovančík – 27. Dufek.

Rozhodčí:    Kovařčík – Volek, Lysák,    100 diváků.

Štítná:    Vaculík P. – Krůžela, Hnaníček Michal, Sloboda, Machuča – Hnaníček Tomáš, Chovančík T., Liška (65. Štěpančík), Chovančík V. (90. Šuráň) – Holba (87. Fagulec), Pinďák (83. Šimoník).

Boršice:   Remeš – Večeřa, Groulík, Ohnutek, Šustr, Kopčil (46. Zach), Filipský, Dufek, Klvaňa, Vlček (81. Náplava), Hromada.