«

»

Mistrovské utkání – neděle 2.6.2019

Borsuce-web-Boršice-SkašticeV neděli 2.6.2019 v 17:00 hod. začíná mistrovský zápas mužů Boršice – Skaštice (25. kolo).

Vzájemný zápas v podzimní části sezóně 2018/2019:
Skaštice – Boršice  10:1 (4:0).

Přijďte povzbudit naše muže – čeká nás předposlední domácí utkání
s prvním celkem tabulky – 54 bodů, Boršice – 14 bodů.

NAPSALI O NÁS:

BORŠICE – SKAŠTICE 1:5 (1:1)

Lukáš Motal, asistenta trenéra Skaštic: „Zápas byl zcela v naší režii. V první půli jsme si vypracovali brankové příležitosti, ale v koncovce jsme nebyli přesní. Když už jsme se konečně trefili tak domácím se podařila jedna akce a vyrovnali.

Ve druhé půli začal úřadovat nejlepší střelec soutěže Zdeněk Konečník. Jeho gólový účet se nakonec zastavil na čísle pět. Šance měli i jeho spoluhráči, ale jen on dokázal zúročit naši převahu. Výhra je naprosto zasloužená a musíme se opět nachystat na příští důležitý zápas.“

Branky: 42. Večeřa – 37., 52., 54., 63., 87. Konečník.

Rozhodčí: Dorotík

112 diváků.

Skaštice: Stýblo – Bubla L, Janalík, Motal, Batík T. – Sova, Zavadil (68. Vymětal R.), Batík L, Gojš – Mynarčík (80. Večeřa), Konečník.