«

Mistrovské utkání – neděle 20.5.2018

Borsuce-web-Boršice-Štítná nad VláříV neděli 20.5.2018 v 16:30 hod. začíná mistrovský zápas mužů Boršice – Štítná nad Vláří (22. kolo).

Vzájemný zápas v podzimní části sezóně 2017/2018:
Štítná nad Vláří –  Boršice  3:2 (2:1).

Přijďte povzbudit naše muže – čeká nás utkání s desátým celkem tabulky.

Boršice – Štítná nad Vláří 1:2 (0:0)

Zápas 22. kola krajského přeboru divákům nabídlo bojovné utkání a do 75. minuty se domácí hráči předbíhali v zahazování šancí. Z ojedinělého útoku hostí napřáhl ze 30 metrů Spačil a míč skončil u pravé tyče domácí brány. Boršice nerezignovali a snažili se utkání alespoň srovnat a povedlo se to nestárnoucímu trenérovi Soldánovi, který umístěnou střelou k tyči v 88. minutě srovnal. Po neodpískaném faulu Štítná zahrávala rohový kop, ze kterého Hrnčiřík hlavou přeloboval obránce i brankaře a rozhodl utkání.