«

»

Mistrovské utkání – neděle 21.5.2017

Borsuce-web-Boršice-ViganticeV neděli 21.5.2017 v 16:30 hod. začíná mistrovský zápas mužů Boršice – Vigantice (22. kolo).

Vzájemný zápas podzimní části sezóny 2016/2017:  Vigantice – Boršice  0:1 (0:1).

Přijďte povzbudit naše muže – čeká nás předposlední domácí utkání se soupeřem, který je na dvanáctém místě tabulky.

Boršice – Vigantice 1:2 (0:0)

Utkání začalo náporem domácích a hostující brankář Slovák se musel dvakrát vyznamenat při střelách Skřivana a Ohnoutky. V desáté minutě ho zachránila tyč po tvrdé střele Hromady. Poté se dvakrát snažil přelstít brankáře Kaspřák stříleným centrem, ovšem Slovák držel Viganticím čisté konto. Ve čtyřicáté minutě kombinace Kaspřáka s Ohnoutkem také gólem neskončila.

V padesáté minutě domácí vyšachovali hostující obranu a Kaspřák v super šanci trefil pouze břevno. Z rychlého protiútoku trefil Macíček přesně a poslal Vigantice do vedení. Domácí nadále útočili a v šedesáté druhé minutě se uvolnil Kaspřák, nezištně přihrál Soldánovi a “Šedý vlk“ lišácky vyzrál na skvělém Slovákovi. V sedmdesáté sedmé minutě hosté podnikli rychlý protiútok a Macíček Marek ml. Viganticím zajistil vítězství. Domácí mohou litovat spousty promarněných šancí a hosté děkovat brankáři Slovákovi.