«

»

Mistrovské utkání – neděle 22.10.2017

Borsuce-web-Boršice-JuřinkaV neděli 22.10.2017 ve 14:30 hod. začíná poslední domácí mistrovský zápas mužů Boršice – Juřinka (12. kolo).

Juřinka je nováčkem v Krajské přeboru Zlínského kraje (předtím hráli čtrnáct let 1.A třídu).

Přijďte povzbudit naše muže – čeká nás utkání s desátým celkem tabulky.

Boršice : Juřinka 1:3 (0:1)

V souboji týmů, které nutně potřebují body k zachování krajské příslušnosti, začali lépe domácí. Vytvořili si spoustu šancí. V jedenácté minutě po gólu volala šance Kaspřáka, kterého ideálně uvolnil Ohnutek. V sedmnácté minutě tentýž hráč posadil míč na hlavu Soldána, ale jeho hlavičku pokryl pozorný gólman Holáň. Hosté se dostávali k ojedinělým útokům a ve čtyřicáté první minutě, po centru z pravé strany, hlavičkoval Vavřík přesně k tyči bezmocného Janečky a poslal hosty do vedení.
Ve druhém poločase boršičané vytvořili drtivý tlak. V šedesáté páté minutě Kaspřák sám před brankářem ve vyložené šanci přihrával Soldánovi, kterému však střelu zblokoval obránce. Sólo Ohnutka v sedumdesáté páté minutě skončilo v rukou pozorného Holáně. A když domácí v osmdesáté minutě nastřelili dvě tyčky během jednoho ataku přišel trest od Vavříka a hosté šli opět do vedení . Snaha domácích vrcholila zmarem a v devadesáté minutě Vavřík lehkou tečí dosáhl hatricku. Domácí mohou litovat neproměněných šancí a hosté se mohou radovat ze šťastného vítězství.