«

Mistrovské utkání – neděle 22.4.2018

Borsuce-web-Boršice-HolešovV neděli 22.4.2018 v 16:00 hod. začíná mistrovský zápas mužů Boršice – Holešov (18. kolo).

Vzájemný zápas v podzimní části sezóně 2017/2018:
Holešov – Boršice  0:2 (0:1).

Přijďte povzbudit naše muže – čeká nás utkání se čtvrtým celkem tabulky.

Boršice – Holešov 0:0, PK 0:1

Sestavy:

Domácí: Janečka, Kohoutek, Lysoněk, Kopčil, Filipský, Hastík, Ohnutek, Gavenda, Palička, Malý, Bělaška.

Střídali: Holomčík, Trlida, Krsička, Vlček, Pfeffer, Březina

Hosté: Janalík, Chudárek, Charuza, Čep, Roubalík, Kryl, Číhal, Polomík, Fojta, Matulík, Machálek

Střídali: Sklenář, Sumec, Zakopal, Menšík, Bejtkovský a Pospíšil

Domácí nastoupili v plné sestavě a bylo to na jejich výkonu zřetelně znát, neboť se hrálo pouze na branku Holešova a velké šance Filipského a Hastíka doslova volali po gólu. Hosté z ojedinělého útoku nastřelili pouze tyč Matulíkem.
Ve druhém poločase boršičtí začali opět náporem a ve čtyřicáté šesté minutě měli tři vyložené šance. Nejdříve Hastík obešel i brankáře, ale nedokázal usměrnit míč do prázdné brány. Poté Kopčilovu střelu vyrazil obránce a Kohoutkovu střelu vytěsnil brankář Janalík mimo branku. Hosté nadále pozorně bránili. Do útoku se nehrnuli a ani žádnou šanci si nevytvořili. V šedesáté páté minutě Kopčil ideálně našel Gavendu, který trefil pouze tyč. Do konce zápasu si obě mužstva hlídali obrany a došlo na pokutové kopy, ve kterých hosté ani jednou nezaváhali. Naopak domácím nebylo přáno.