«

»

Mistrovské utkání – neděle 23.4.2017

Borsuce-web-Boršice-LuhačoviceV neděli 23.4.2017 v 16:00 hod. začíná mistrovský zápas mužů Boršice – Luhačovice (18. kolo).

Vzájemný zápas podzimní části sezóny 2016/2017:  Luhačovice – Boršice  6:2 (1:1).

Přijďte povzbudit naše muže – čeká nás utkání se soupeřem, který je na prvním místě tabulky.

SK Boršice – FK Luhačovice 0:2 (0:2)

Na Boršickém pažitu se představil aspirant postupu a začal velmi dobře. Již v šesté minutě se třáslo břevno Janečkovi branky po dalekonosné střele Popelky. V šestnácté minutě se Luhačovičtí ujali vedení Červenkou Štěpánem, který tečoval přízemní centr. Ve dvacáté páté minutě vyrazil na hraně ofsajdu Červenka David a zvýšil na 0:2. Od třicáté minuty domácí přidali a po gólu volala hlavička Hromady a zvláště teč Ohnoutka byla velmi nebezpečná, ale ke gólu nevedla.
Ve druhém poločase se více hodnotily ofsajdové pozice než samotná hra obou týmů. Luhačovičtí více drželi míč a zkušeně šli za vítězstvím. Domácím svitla naděje až v závěru, kdy z dálky Kopčil jen těsně přestřelil a ještě v osmdesáté sedmé minutě Ohnutkova jedovka jen těsně minula branku Luhačovic.