«

»

Srp 18 2015

Mistrovské utkání – neděle 23.8.2015

Borsuce-web-Boršice-SlušoviceV neděli 23.8.2015 v 17:30 hod. začíná mistrovský zápas mužů Boršice – Slušovice (3. kolo).

Vzájemné zápasy sezóny 2012/2013: Boršice – Slušovice 5:0, Slušovice – Boršice 3:2.

Přijďte povzbudit naše muže – čeká nás utkání se soupeřem ze dvanáctého místa tabulky.

Napsali o nás:

BORŠICE – SLUŠOVICE 1:2 NA PEN: 2:4 (1:1)

Již v první minutě postupoval sám na brankáře Filipský, ovšem Slušovice zachránila tyč. Ve 14. minutě zaspala obrana, hosté zahrávali přímý kop z hranice šestnáctky, brankář vytlačil tvrdou střelu na tyč a na dorážejícího Jaška zela jen prázdná branka – 0:1. Boršice se stále tlačily do útoku a přicházely i šance. V gólové šanci netrefil Šustr a Dufek překopl gólmana i branku. Ve 36. minutě se tato situace opakovala a domácí Filipský se již nemýlil a srovnal – 1:1.

Ve druhém poločase Slušovičtí zvýšili pohyb a soupeře přitlačili na vlastní polovinu, ale bez vyložených šancí. Domácí se osmělovali a z brejkových akcí přicházely i šance. Zejména rychlý Filipský dělal problémy pravé straně obrany, po jeho centru Dufkovu střelu srazili obránci a Náplava jen těsně minul. V 74. minutě po přímém kopu hostů se vyznamenal brankář Remeš, který vytáhl zákrok snů a uchránil svůj tým od inkasovaného gólu. V závěru se obě mužstva snažila strhnout vítězství na svou stranu, ovšem nakopávání míčů úspěch neslavilo. V penaltovém rozstřelu byli úspěšnější hosté.

Branky: 37. Filipský – 15. Foltýn.

Rozhodčí: Stodůlka, 250 diváků.

Boršice: Remeš – Groulík, Kaspřák, Šustr, Kopčil, Filipský, Dufek, Náplava (77. Brzica), Vlček, Klvaňa, Hromada.

Slušovice: Kučera (90. Varga) – Janků (91. Povolný), Zbranek, Čuřík, Dobeš, Jaška (73. Adamuška), Vlachynský, Poslušný, Foltýn, Rudolf (73. Gajdůšek), Bur­ša.