«

»

Dub 20 2016

Print this Příspěvek

Mistrovské utkání – neděle 24.4.2016

Borsuce-web-Boršice-Bystřice pod HostýnemV neděli 24.4.2016 v 16:00 hod. začíná mistrovský zápas mužů Boršice – Bystřice pod Hostýnem (18. kolo).

Vzájemný zápas podzimní části sezóny 2015/2016:  Bystřice pod Hostýnem – Boršice  1:5 (1:3).

Přijďte povzbudit naše muže – čeká nás utkání se soupeřem z jedenáctého místa tabulky.

 

NAPSALI O NÁS:

 

Po opatrném začátku měli první šanci hosté v 10. minutě, kdy míč proletěl pokutovým územím, nikdo však nedokázal zareagovat včas. V 33. minutě se urodila chybička v obraně Boršic, míč propadl až k volnému Krajcarovi, kterého reflexivně vychytal Janečka. V 37. minutě se hosté opět dostali do šance, Kušík přiklepl Krajcarovi, který vysoko přestřelil. Ve 42. minutě domácí odpověděli, ale pěkný centr Hromady zakončil hlavou Dufek, ovšem těsně vedle.
Vstup do druhého poločasu byl už mnohem aktivnější. Ve 47. minutě Dufek vybídl Šustra ke skórování, ten však byl v ofsajdové pozici. Za minutu Dufek vzal zakončení na sebe a domácí vedli 1:0. V 55. minutě se opakovala situace, kdy Šustr přihrával Dufkovi opět do ofsajdu. V 56. minutě po rohovém kopu Vlček prodloužil míč hlavou na zadní tyč a domácí vedli 2:0. I hosté měli blízko ke vstřelení branky, po rohovém kopu tvrdě hlavičkoval Kašpar, těsně mimo. Domácí poté nevyužili několik šancí, buď branku přestřelili, nebo nevyzráli na pozorného gólmana Sedláka. V 77. minutě se však dočkali hosté zaslouženého snížení, kdy Zapletal z trestného kopu pěkně trefil šibenici. Hosté poté ožili, ale domácí měli ještě několik šancí ke skórování, ovšem tyto nevyužili a tak utkání skončilo těsnou výhrou domácích.

Permanent link to this article: http://www.skborsice.cz/clanky/mistrovske-utkani-nedele-24-4-2016/