«

»

Mistrovské utkání – neděle 24.9.2017

Borsuce-web-Boršice-LuhačoviceV neděli 24.9.2017 v 15:30 hod. začíná mistrovský zápas mužů Boršice – Luhačovice (8. kolo).

Vzájemný zápas v sezóně 2016/2017:
Luhačovice – Boršice  6:2 (1:1) a Boršice – Luhačovice  0:2 (0:2).

Přijďte povzbudit naše muže – čeká nás utkání s desátým celkem tabulky.

SK Boršice – FC Luhačovice 1:1 (0:0), pokutové kopy 1:2

V prvním poločase se představili hosté jako zkušený tým s ligovou oporou Hubáčkem. Domácí hráče přehrávali a měli trvalou územní převahu. Do vyložených šancí se dostávali jen sporadicky a jedinou šanci prvního poločasu zastavila tyč. Domácí trenér Soldán musel po zranění Lysoňka přeskupit sestavu, která se snažila, ale víc jak na rychlé brejky neměla. V šedesáté čtvrté minutě domácí obrana odvrátila trestný kop pouze ke Slobodianovi. Ten tvrdou střelou poslal hosty do vedení. Domácí otevřeli hru a zásluhou jim bylo vyrovnání, kdy hosté zapomněli na rychlého Hanáka, ten šel sám na brankáře Kořénka, který ho fauloval a z následného pokutového kopu Soldán stav utkání srovnal. V penaltovém rozstřelu byli tentokrát šťastnější hosté a odvážejí si dva body.