«

»

Říj 20 2015

Mistrovské utkání – neděle 25.10.2015

Borsuce-web-Boršice-Rožnov pod RadhoštěmV neděli 25.10.2015 ve 14:00 hod. začíná mistrovský zápas mužů Boršice – Rožnov pod Radhoštěm (12. kolo).

Vzájemné zápasy sezóny 2014/2015:  Boršice – Rožnov pod Radhoštěm  3:0,   Rožnov pod Radhoštěm – Boršice  1:2.

Přijďte povzbudit naše muže – čeká nás utkání se soupeřem ze druhého místa tabulky.

Napsali o nás:

BORŠICE – ROŽNOV P. R. 3:2 (1:1)

Hned v v úvodu hostující Talpa byl sám před odkrytou bránou, ale míč mu odskočil. V 8. minutě si Filipský počínal jako zkušený matador a krásným lobem alá Poborský poslal domácí do vedení. Boršičtí měli mírnou převahu, ovšem hosté podnikali nebezpečné výpady. Ve 27. minutě hosté hráli malou domů, brankář Barabáš si pohrával s míčem, Filipský mu jej vypíchl a brankář jej skolil, za což dostal červenou kartu a následovala penalta, kterou však Ohnůtkovi náhradní gólman Náměstek chytl. Ve 34. minutě unikl obraně Zetocha a dlouhou kličkou obešel i Remeše a srovnal.

V 51. minutě po rohovém kopu Vlček hlavou trefil jen tyč. Hosté dobře bránili ovšem v 57. minutě střílený centr do vlastní branky usměrnil Malina Radim. V 78. minutě trefil Vlček jen břevno, ale odražený míč vrátil do sítě Kaspřák –3:1. Chvíli na to vystřídali Rožnovští a Michal Maléř se ihned zapsal mezi střelce přesnou hlavičkou. I oslabení hosté tlačili, ale domácí výhru ubránili.

Branky:    8. Filipský, 61. vlastní (Malina), 78. Kaspřák – 34. Zetocha, 82. Maléř.

Rozhodčí:    Joušť,   ČK: 25. Barabáš (Rožnov),   195 diváků.

Boršice:    Remeš – Groulík, Kaspřák, Ohnutek (90. Brzica), Šustr, Filipský, Dufek, Vlček, Zach, Klvaňa, Hromada.

Rožnov p. R.:    Barabáš – Pavlíček, Malina, Zetocha, (82. Maléř), Talpa (67. Seidl), Šimek, Náměstek, Mohammad, Fuksa, Maléř, Bolcek.