«

»

Mistrovské utkání – neděle 25.9.2016

Borsuce-web-Boršice-VsetínV neděli 25.9.2016 v 15:30 hod. začíná mistrovský zápas mužů Boršice – Vsetín (8. kolo).

Vzájemné zápasy sezóny 2014/2015:  Boršice – Vsetín  1:4 (0:3),   Vsetín - Boršice  3:0 (2:0).

Přijďte povzbudit naše muže – čeká nás utkání se soupeřem, který je na třetím místě tabulky.

NAPSALI O NÁS:

BORŠICE – VSETÍN 1:7 (1:4)

Domácí nastoupili k ukání značně oslabení, neboť k pětici zraněných se při rozcvičce ještě přidal Plavšič, čímž palebná síla byla značně oslabena. Hostřé této skutečnosti dokonale využily hned v úvodu utkání. V 11 min. svítil na ukazatali stav 0:3. Po třech rychlých útocích šli hosté do rozhodujícího vedení. Domácích snaha byla odměněna v 18 minutě brankou Kaspřáka. Ve 30. minutě opět jeho dělovku zastavila tyč a ve 45 minutě domácí snahu utnul pěknou gólovou střelou hostující Midlář.
V 57 min si vychutnal otevřenou domácí obranu hezkým lobem Jaroš. V 60. minutě se na hřišti červenalo, neboť Peci dostal červenou kartu za faul a hostující Dulík za napadení hráče po odpískání. V 60 min nejlepší hráč na hřišti hostující hráč Prešnajder přesnou střelou k tyči dosáhl hattricku. V 70. minutě uzavřel skore Hořelica. Domácím nelze odepřít snahu, která však na zkušeného soupeře nestačila.

Branky: 21. Kaspřák – 1., 11. a 68. Prešnajder, 5. Surovec, 45+1. Mydlář, 58. Imrich, 70. Hořelica.
Rozhodčí: Dlouhý – Slováček, Doležal. ČK: 61. Peci – 61. Dulík.

Boršice: Janečka – Vlček, Kaspřák, Peci, Brzica, Kopčil, Březina, Ohnutek, Plavšič, Krsička, Bělaška.
Střídal: Andrýsek.

Vsetín: Eliáš – Dulík, Nahodil, Mydlář, Surovec, Jaroš, Prešnajder, Tureček, Maček, Hořelica, Amrich.