«

»

Mistrovské utkání – neděle 26.3.2017

Borsice-web-Štítná nad Vláří-BoršiceV neděli 23.3.2017 v 15:00 hod. začíná mistrovský zápas mužů Štítná nad Vláří – Boršice (14. kolo).

Vzájemný zápas podzimní části sezóny 2016/2017:  Boršice  – Štítná nad Vláří  2:2 (1:1).

Přijďte povzbudit naše muže – čeká nás utkání se soupeřem, který je na osmém místě tabulky.

Toto utkání je prvním v letošním roce !

NAPSALI O NÁS:

ŠTÍTNÁ N. VL. – BORŠICE 1:0 (0:0)

Na umělé trávě menších rozměrů měli zpočátku více ze hry hosté. Vytvořili si dvě nebezpečné šance, přičemž v jednom případě zachránilo Štítnou od gólu břevno. Nejblíže vedení byli domácí pět minut před koncem, kdy po pokusu Kořenka se radovali z branky, ale podle sudího míč nepřešel brankovou čáru.

Tlak Štítné vygradoval po přestávce, kdy se v 55. minutě po standardní akci Hnaníčka prosadil hlavou mezi třemi obránci Vaculík. Ve vyrovnaném duelu Boršičtí v závěru přitlačili, ale nic zásadního se už neudálo.

Branka: 55. Vaculík. Rozhodčí: Macháč, 100 diváků.