»

Dub 21 2015

Mistrovské utkání – neděle 26.4.2015

Borsuce-web-Boršice-Provodov

V neděli 26.4.2015 v 16:00 hod. začíná mistrovský zápas mužů Boršice – Provodov (19. kolo).
Podzimní zápas Provodov – Boršice skončil výsledkem 1:2.
Přijďte povzbudit naše muže – utkají se dvě mužstva z první poloviny tabulky.

Napsali o nás:

Boršice – Provodov 4:0 (1:0)

V první půli zkušení hosté svého soupeře přehrávali. Hrozili hlavně ze standardních situací, když rohové kopy nebezpečně centroval Urbánek, ale zkušený Drobisz se nenechal překvapit. Jediná branka první půle padla ve 42. min. Po nenápadné akci domácích se na hranici šestnáctky uvolnil Dufek a přízemní střelou k tyči překonal Máčalu. V 54. min. se skóre měnilo podruhé, když Kaspřák nekompromisním volejem nedal Máčalovi žádnou šanci. Po hodině hry se hosté nadechli a chtěli průběh utkání zdramatizovat, ale Drobisz své spoluhráče podržel. Nápor hostí ustal v 80. min., kdy po křídle unikl Dufek a Brázdil míč poslal do provodovské svatyně. O dvě minuty později po křídle unikl Ohnutek a po jeho centru Dufek přidal další gól.

Rozhodčí:  Žniva, 300 diváků.

Boršice: Drobisz – Vlček, Večeřa, Kaspřák, Ohnutek, Brzica, Kopčil, Dufek, Náplava, Klvaňa, Hromada. Střídal: Brázdil