«

»

Mistrovské utkání – neděle 27.8.2017

Borsuce-web-Boršice-KvasiceV neděli 27.8.2017 v 16:30 hod. začíná mistrovský zápas mužů Boršice – Kvasice (4. kolo).

Vzájemný zápas v sezóně 2010/2011 (tehdy v 1.A třídě):
Boršice – Kvasice 3:0, Kvasice – Boršice 0:5
.

Přijďte povzbudit naše muže – čeká nás utkání se šestým celkem tabulky.

Boršice – Kvasice 3:2 (0:2)

Nováček krajského přeboru vstoupil do zápasu bez respektu a rychlí útočníci zle zatápěli domácí obraně. Již v deváté minutě se ujímají Kvasice vedení pěkným lobem, který vstřelil Janoštík. Ve 24 minutě po rohovém kopu dotlačil míč do domácí sítě podruhé Večerka Jiří a s domácíma to vypadalo velmi zle. Do druhého poločasu vstoupili Boršice jako vyměnění a v šestnáctce Kvasic bylo pořádně horko. V 55 minutě krásnou střelou z dvaceti pěti metrů snížil Cigoš a o minutu později Kaspřák s pomocí tyčky vyrovnal stav utkání. Domácí přehrávali hosty a v 62 minutě se v největší šanci ocitl Hanák – obešel i brankáře, ale dostal se s míčem do zámezí. V 70 minutě na dlouhý míč od Hastíka naběhl Filipský, vystihl vyběhnuvšiho brankáře a krásně ho přehodil. Hosté se snažili utkání vyrovnat, ovšem do vyložené šance se již do konce zápasu nedostali a domácí naopak své šance nevyužili.