«

»

Zář 23 2015

Mistrovské utkání – neděle 27.9.2015

Borsuce-web-Boršice-FryštákV neděli 27.9.2015 v 15:30 hod. začíná mistrovský zápas mužů Boršice – Fryšták (8. kolo).

Vzájemné zápasy sezóny 2014/2015:  Boršice – Fryšták  3:2,   Fryšták – Boršice  1:2.

Přijďte povzbudit naše muže – čeká nás utkání se soupeřem ze sousedního místa tabulky.

Napsali o nás:

BORŠICE – FRYŠTÁK 4:0 (1:0)

V utkání sousedů v tabulce mněli mírně navrch domácí a přiházely i šance. Dufka nejprve vychytal golman Mikel, ale ve 37 minutě naběhl Filipský na krásný pas od Šustra a po kličce stoperovy trefil levou šibenici Miklovy branky.

Do druhého poločasu nastoupili Boršičtí s radami trenéra Šimečka s mnohem vetší přesností a v 50. minutě po přihrávce Šuštra opět udeřil Filipský. Po hodině hry se ocitl ve vyložené šanci kapitán Martin Dufek a s jistotou kanonýra zvýšil na 3:0. Tentýž hráč potvrdil výhru svých barev v 87. minutě.

Branky:   37. a 50. Filipský, 64. a 87. Dufek.

Rozhodčí:  Volek,   280 diváků.

Boršice:   Remeš – Večeřa, Groulík, Kaspřák, Ohnutek, Šustr, Kopčil, Filipský, Dufek, Klvaňa, Hromada.

Střídali: Náplava, Zach, Brzica.

Fryšták:   Mikel – Gřešák, Bednařík, Skalička, Kovář, Holík, Chudý, Petráš, Troják, Doležel, Hrnčiřík.

Střídali: Křenek, Hřebačka, Rudolf, Smékal.