«

»

Mistrovské utkání – neděle 28.4.2019

Borsuce-web-Boršice-Bystřice pod HostýnemV neděli 28.4.2019 v 16:00 hod. začíná mistrovský zápas mužů Boršice – Bystřice pod Hostýnem (20. kolo).

Vzájemný zápas v podzimní části sezóně 2018/2019:
Bystřice pod Hostýnem – Boršice  3:0 (1:0).

Přijďte povzbudit naše muže – čeká nás utkání s jedenáctým celkem tabulky – 20 bodů, Boršice – 9 bodů.

NAPSALI O NÁS:

BORŠICE – BYSTŘICE P. H. 2:3 p. (0:1)

Ida Olšová, sekretář FK Bystřice p. H.: „Naši hráči vstoupili do zápasu výborně. Již ve 3. minutě se ujali vedení brankou Navrátila a první půlhodinu svého soupeře přehrávali. Domácí se postupně zlepšovali, byli aktivnější, ale své šance v závěru poločasu nevyužili.

Druhá půle byla opakem první. Domácí hned ve 48. minutě vstřelili vyrovnávací branku a měli více ze hry. Byli lepším týmem, což potvrdili v 72 minutě, kdy Ohnutek vstřelil vedoucí gól. Naši hráči se ale nevzdali, podržel je brankář Juřík a po prostřídání, kdy se naše hra oživila vyrovnal po rohovém kopu Železný.