«

»

Mistrovské utkání – neděle 28.8.2016

Borsuce-web-Boršice-ProvodovV neděli 28.8.2016 v 17:00 hod. začíná mistrovský zápas mužů Boršice – Provodov (4. kolo).

Vzájemné zápasy sezóny 2015/2016:  Provodov – Boršice  1:0 (1:0),  Boršice – Provodov  0:3 (0:2).

Přijďte povzbudit naše muže – čeká nás utkání se soupeřem, který je na prvním místě tabulky.

NAPSALI O NÁS:

Boršice – Provodov 4:1 (1:0)

Domácím se vydařil úvod utkání. Kaspřák již ve 4. minutě našel skulinku v obraně Provodova a brankář Petr jen sledoval let míče do pravého rohu své branky. Provodov měl sice územní převahu, ovšem šance si vytvářeli domácí, zvláště dva průniky Plavšiče volaly po gólu a Ohnutkova šance byla stoprocentní.

Začátek druhého poločasu byl kopií prvního, neboť opět Kaspřák přesnou střelou zvýšil na 2:0. V 71. minutě hosté po rohovém kopu snížili hlavičkou Huťky na 2:1. V 73. minutě Kaspřák uvolnil Ohnutka a ten přesnou střelou zvýšil na 3:1. Domácí si nechali krásnou akci na 85. minutu, kdy z křídla odcentroval Andrýsek a na Krsičkovu hlavičku byl brankář Petr krátký. Závěr zápasu se změnil v exhibici domácích a hosté marně vzpomínali, kdy naposledy jejich obrana měla tolik okének.

Branky: Kaspřák 2, Ohnutek, Krsička

BORŠICE: Janečka – Vlček, Kaspřák (87. Soldán), Pecl, Brzica, Kopčil, Březina (46. Andrýsek), Ohnutek (75. Krsička), Plavšič, Zach, Bělaška.