«

»

Mistrovské utkání – neděle 29.9.2019

Borsuce-web-Boršice-ProvodovV neděli 29.9.2019 v 15:30 hod. začíná mistrovský zápas mužů Boršice – Provodov (9. kolo).

Vzájemné zápasy sezóny 2018/2019:  Provodov – Boršice  5:0 (1:0),   Boršice – Provodov  0:4 (0:3).

Přijďte povzbudit naše muže – čeká nás utkání se soupeřem, který v minulé sezóně obsadil čtvrté místo v tabulce – 53 bodů.

Aktuální pozice v tabulce:
Boršice – 11. místo – 7 bodů
Provodov – 6. místo – 12 bodů

NAPSALI O NÁS:

BORŠICE – PROVODOV 5:0 (1:0)

Pavel Cigoš, trenér Boršic: „Je to velké vítězství a hlavně omluva fanouškům za poslední domácí debakl s Morkovicemi. Ze zkušeného Provodova jsem měl respekt, protože vím, co zkušení strýčkové dokáží, ale protože jsme byli poprvé v sezoně až na distancovaného Večeřu kompletní, někdo to musel odskákat. Dominovali jsme od začátku do konce. První poločas jsme měli vyhrát výrazněji, zahodili jsme další tři čtyři tutovky. Vaz jsme Provodovu zlomili dvěma slepenými góly po hodině hry. Poté soupeř odpadl a my duel kontrolovali a zahodili další tutovky.
Byli jsme lepší, kluci podali fantastický výkon. Pochopili co potřebuje fotbal nejen na hřišti, ale i v kabině.“

Josef Rak, trenér Provodova: „Nastoupili jsme ve slátané sestavě, zápas se mi hodnotí těžko. První poločas byl celkem vyrovnaný, domácí šli do vedení po chybě gólmana z penalty. Když se chvíli po přestávce zranil Ulman, náš výkon nebyl hodný ani okresního přeboru. Hned třikrát jsme soupeři namazali na gól jako Sparťané v neděli Krmenčíkovi. Byl to zápas blbec, ve druhé půli jsme hráli jako někde na měsíci. Naše situace je docela kritická, máme moc zraněných a musíme povolávat hráče, kteří již skončili kariéru a fotbalisty B týmu. Tento týden si vše musíme vyříkat a dát se dohromady. Snad o víkendu již budou moci hrát někteří uzdravení hráči.“

Branky: 58., 87. Cigoš, 16. Janík (pen.), 57. Bartošík, 80. Ohnutek.

Rozhodčí: Stodůlka