«

»

Bře 30 2016

Mistrovské utkání – neděle 3.4.2016

Borsuce-web-Boršice-ProvodovV neděli 3.4.2016 v 15:30 hod. začíná mistrovský zápas mužů Boršice – Provodov (15. kolo).

Vzájemný zápas podzimní části sezóny 2015/2016:  Provodov – Boršice  1:0.

Přijďte povzbudit naše muže – čeká nás utkání se soupeřem ze druhého místa tabulky.

NAPSALI O NÁS:

BORŠICE – PROVODOV 0:3 (0:2)

Domácí začali náporem, ovšem soupeř se již z prvního protiútoku ujal vedení, když skóroval osamocený Huťka. Ve 22. minutě opět zaspala boršická obrana a zcela volný Ulman zvýšil – 0:2.
V 55. minutě po pěkné akci domácích Dufkovi scházel krok k zakončení do prázdné branky. V 66. minutě stejný hráč sice snížil, ale z ofsajdu, tudíž stav se neměnil. V 70. minutě nebezpečně centroval Hlavňovský, ovšem domácí brankář Koryčánek byl na místě. V 74. minutě unikl po pravé straně hostující Velev a krásně přihrál Huťkovi, který do prázdné branky upravil na 3:0. Domácí se snažili zvrátit stav, ovšem střely z dálky nemohly ohrozit pozorného brankáře Petra.

Branky: 6. a 75. Huťka, 26. Ulman.
Rozhodčí: Žniva, 250 diváků.

Boršice: Koryčánek – Groulík, Kaspřák, Bělaška, Šustr, Kopčil, Filipský, Dufek, Vlček, Hromada, Přikryl.
Střídali: Náplava, Franta, Zach.

Provodov: Petr – Josefík, Laciga, Hlavňovský, Huťka, Gargulák, Novák, Chalupa, M. Velev, Zakopal, Ulman.
Střídali: Urbánek, Hellebrand, Beňo, Máčala.