«

»

Mistrovské utkání – neděle 3.6.2018

Borsuce-web-Boršice-BaťovV neděli 3.6.2018 v 17:00 hod. začíná mistrovský zápas mužů Boršice – Otrokovice, Baťov (24. kolo).

Vzájemný zápas v podzimní části sezóně 2017/2018:
Otrokovice, Baťov –  Boršice  4:2 (1:2).

Přijďte povzbudit naše muže – čeká nás utkání se třetím celkem tabulky.

Hraje se předposlední domácí utkání !!!

Boršice – Otrokovice, Baťov 3:0 (1:0)

Sestavy:
Domácí: Janečka, Kohoutek, Lysoněk, Kopčil, Filipský, Cigoš, Hastík, Ohnutek, Gavenda, Malý, Bělaška.
Střídali: Vlček, Holomčík, Trlida, Březina, Krsička.

Hosté: Vitásek, Večeřa, Bršlica, Novák, Krajča, Skyba, Kašík, Vitásek, Ondráš, Gerych, Spurný.
Střídali.: Dvořák, Rusek, Zikmund, Kopřiva

Oboustranně útočné, technické a fotbalově atraktivní utkání viděli diváci na boršickém pažitu.
Třetí celek krajského přeboru nepřijel do Boršic bránit a útočnou hrou přispěl ke kvalitě utkání.

V prvním poločase byl za domácí hodně vidět Filipský, který třikrát utekl po levé straně, ale jeho centry nikdo nezakončil. Po špatně rozehrané standardce hostujícího celku se míč dostal k Filipskému a ten lobem otevřel skóre utkání (1:0).
Ve druhém poločase obě mužstva pokračovala v atraktivní hře a neúnavný Filipský zvýšil na 2:0. Hosté se snažili srovnat utkání, ale deset minut před koncem domácí kapitán Kopčil vymetl Vitáskovi levou šibenici a definitivně rozhodl o třech bodech pro domácí borce.