«

»

Mistrovské utkání – neděle 30.4.2017

Borsice-web-Chropyně-BoršiceV neděli 30.4.2017 v 16:30 hod. začíná mistrovský zápas mužů Chropyně – Boršice (19. kolo).

Vzájemný zápas podzimní části sezóny 2016/2017:  Boršice – Chropyně  5:2 (3:1).

Přijďte povzbudit naše muže – čeká nás utkání se soupeřem, který je na dvanáctém místě tabulky.

NAPSALI O NÁS:

CHROPYNĚ – BORŠICE 4:1 (1:0)

Utkání bylo v první půlhodině vyrovnané, domácí byli v poli o něco aktivnější, ale nebezpečnější byli zpočátku hosté. Střelecky se ale prosadit nedokázali, a to i zásluhou brankáře Večeři, který zlikvidoval dvě vyložené šance. Ve 33. minutě zachytil špatnou rozehrávku Boršic Panáček, posunul míč do pokutového území na Podaného, který z levé strany přízemní střelou otevřel skóre. V následujících pěti minutách mohli do té doby ne příliš výrazní domácí vstřelit další tři branky, ale z vyložených šancí trefili jen břevno a tyč.

První šanci druhého poločasu měly opět Boršice. V 50. minutě se po rozehraném přímém kopu z pravé strany prosadil v pokutovém území hlavou Večerka – 2:0. Boršice více otevřely hru a Chropyňští se z rychlých protiútoků dostávali do šancí, ovšem i ty vyložené trestuhodně zahazovali. V 62. minutě Vlček v souboji o míč zbytečně fauloval Panáčka. Hostující obránce byl za hrubý zákrok vyloučen, domácí fotbalista opustil hřiště na nosítkách. Domácí pokračovali v zahazování šancí, také hosté se i v deseti občas dostali k zakončení, ale ani oni nebyli úspěšní. V 72. minutě zvýšil náskok domácích z penalty, nařízené po faulu na Pospíšila, Vaňhara. Hosté snížili zásluhou Hromady. Výsledek pečetil v nastavení z brejku Nehoda.

Branky: 33. Podaný, 50. Večerka, 72. Vaňhara (PK), 90. + 2 Nehoda – 75. Hromada.

Rozhodčí: Macháč, ČK: 62. Vlček (Boršice), 80 diváků.

Chropyně: Večeřa- Pospíšil, Večerka, Vaňhara, Navrátil – Hrabal (72. Nehoda), Panáček (62. Železný), Dutkevič, Urubek (86. Stratil) – Dombi, Podaný.

Boršice: Janečka – Cigoš, Vlček, Lysoněk, Hromada – Březina, Skřivan, Ohnutek, Bartl (Blaha) – Krsička (62. Soldán), Kaspřák.