«

»

Print this Příspěvek

Mistrovské utkání – neděle 30.8.2020

Borsice-web-Štítná nad Vláří-BoršiceV neděli 30.8.2020 v 16:30 hod. začíná mistrovský zápas mužů Štítná nad Vláří – Boršice.
Boršice jsou na 14. místě tabulky, 0 bodů;  v minulé sezóně obsadili 7. místo v tabulce, 19 bodů.
Štítná nad Vláří je na 2. místě tabulky, 5 bodů;  v minulé sezóně obsadil 12. místo v tabulce, 11 bodů.
Výsledek vzájemného utkání v minulé sezóně: Boršice – Štítná nad Vláří, 3:3 (2:1).

 

NAPSALI O NÁS:

 

Ve Štítné nad Vláří se představily Boršice s Alešem Bočkem v brance, který nahradil vykartovaného Janečku. Domácí v prvním dějství vstřelili dvě branky. Ve druhém poločasu viděli diváci ofenzívní fotbal a nakonec také jasnou výhru domácího týmu.

 

Domácí byli střelecky efektivnější, když vstřelili dvě branky
„První poločas jsme byli jasně lepší. A zaslouženě vedli 2:0. Druhý poločas se hra vyrovnala, protože jsme přestali běhat a soupeř snížil. Nám se pak naštěstí podařilo vstřelit další branky a zaslouženě zvítězit,“ hodnotí duel trenér štítenských fotbalistů Pavel Prešnajder.

 

Jan Hnaníček, sekretář Štítné n. Vl. : „První poločas jsme měli pod kontrolou. První gól jsme dali po standardní situaci a druhý po pěkné a rychlé kombinaci. Druhý poločas však kluci začali laxně a hosté kolem 60. minuty měli hned tři příležitosti, využili však pouze jednu. Poté jsme zase zabrali a dvěma góly po standardních situacích pro sebe zápas uklidnili. Poté padly ještě na obou stranách po jedné brance. Boršičtí po pěkné střele z poza šestnáctky a domácí v nastavení z penalty. Vyhráli jsme zaslouženě.“

.

Domácí přidali další tři branky, ke slovu se dostali i hosté
Černý týden boršického áčka!! Po vyřazení v osmifinále poháru s Bojkovicema, ani napodruhé neuspěli, tentokrát ve 3. kole u lídra soutěže ve Štítné.
„Musím sportovně uznat, že si domácí tým zasloužil vyhrát, ale maximálně o gól. Výsledek je krutý, konečně jsme totiž předvedli důstojný výkon, hodný týmu krajského přeboru.“ slovy trenéra Pavla Cigoše

Permanent link to this article: http://www.skborsice.cz/clanky/mistrovske-utkani-nedele-30-8-2020/