«

»

Mistrovské utkání – neděle 31.3.2019

Borsuce-web-Boršice-MorkoviceV neděli 31.3.2019 v 15:00 hod. začíná mistrovský zápas mužů Boršice – Morkovice (16. kolo).

Vzájemný zápas v podzimní části sezóně 2018/2019:
Morkovice – Boršice  14:0 (7:0).

Přijďte povzbudit naše muže – čeká nás utkání se sedmým celkem tabulky.

Hraje se první domácí utkání jarní části sezóny 2018-2019 !!!

NAPSALI O NÁS:

BORŠICE – MORKOVICE 2:1 (1:0)

Radek Barnet, trnér Morkovic: „Utkání jsme nezvládli herně a svým výkonem jsme si nezasloužili body. V úvodních minutách prvního poločasu jsme měli příležitosti ke vstřelení branky, které bohužel Oplt ani Hradil nevyužili. Soupeř ve 14. minutě udeřil, brejková situace z pravé strany, soupeř obešel dva naše hráče v pokutovém území a umístěnou střelou k tyči otevřel skóre. Do poločasu jsme nepředváděli hru, kterou by jsme soupeře zatlačili. Ztráceli jsme získané míče nepřesnou rozehrávkou, herní situace řešili ve finální fázi ukvapeně a vše bylo bez pohybu a bojovnosti.

Ve druhém poločase asi ve 48 minutě se nám podařilo vyrovnat Vasilijevem a to bylo z naší strany vše. Po naší hrubé chybě kdy obránce nahrál soupeři a ten zvýšil na 2:1. Nedostali jsme se do zápasu.Soupeř měl ještě šanci zvýšit z pokutového kopu po naší ruce,ale nevyužil ji. Jsem zklamán z výkonu některých hráčů. Věděli jsme, že to budou jiné Boršice než minule. Domácí hráli bojovně a srdcem a proto byli odměněni vítězstvím. V naší hře nebyli základní fotbalové věci, bojovnost a vítězná mentalita hráčů.“

Branky: 14. Cigoš, 53. Večeřa – 48. Vasiljev. Rozhodčí: Zpěvák, 300 diváků