«

»

Mistrovské utkání – neděle 4.6.2017

Borsice-web-Strání-BoršiceV neděli 4.6.2017 v 17:00 hod. začíná mistrovský zápas mužů Strání – Boršice (24. kolo).

Vzájemný zápas podzimní části sezóny 2016/2017:  Boršice – Strání  0:0.

Přijďte povzbudit naše muže – čeká nás utkání se soupeřem, který je na druhém místě tabulky.

NAPSALI O NÁS:

STRÁNÍ – BORŠICE 7:0 (4:0)

Od začátku domácí udávali tempo hry. Nátlakovou hrou si vytvářeli šance, které se jim dařilo proměňovat. Brankostroj načal po čtvrthodině hry svou premiérovou brankou po standardce Valenty Silnica, o dvě minuty později po dlouhém autu Pilky prodloužil hlavou pod břevno Brázdil. Hned nato ve 20. minutě po další standardce Valenty lehce učesal míč do sítě hlavou opět Brázdil. Tím bylo prakticky rozhodnuto. Domácím skvěle dirigovaným Valentou se hra dařila a vytvářeli si další šance, do poločasu ještě zvýšil Pilka na 4:0. Hosté se snažili, ale naráželi na kvalitní hru soupeřovy obrany.

Po obrátce brankostroj Strání pokračoval, další góly přidali Miklovič a Hynčica. Domácí trenér Šebesta pak dal šanci hráčům ze širšího kádru a utkání se už od 65. minuty jen dohrávalo.

Branek mohlo padnout ještě daleko více. Ke konci měli několik šancí i hosté, ale vše jim zlikvidoval spolehlivý Popelka. Poslední úspěch domácích vsítil střídající Bruštík. Vítězstvím si domácí hráči spravili chuť a naznačili, že se druhého místa nechtějí jen tak lehce vzdát.

Branky: 15. Silnica, 17. vlastní (Skřivan), 26. Brázdil, 32. Pilka, 49. Miklovič, 52. Hynčica, 63. Bruštík.

Rozhodčí: Surovec, 248 diváků.